سانگ وون با دستیابی به فن آوری ترکیب افزودنی ها در گریتز (آلمان)، موقعیت ممتازی در تهیه و ارائه سیستم چند جزئی افزودنی بدست می آورد

اولسان، کره جنوبی ، 22 آذر 1390 - امروز در انجمن سالانه GPCA در دوبی امارات متحده ، گروه صنعتی    سانگ وون اعلام کرد که به فن آوری ترکیب افزودنی گریز دست یافته و تولید این محصول را در بزرگترین کارخانه تولیدی افزودنی در یک پکیج  برای صنایع پلیمری در اروپا شروع کرده است. کارخانه تولیدی افزودنی گریز واقع در کشور آلمان از سال 1385 به تولید افزودنی در یک پکیج مشغول است.

سیستم ترکیب در یک پکیج (OPS) ، مخلوط چندین افزودنی به پلیمر بصورت یکپارچه وگلوله ای شکل است. محصولات OPS سانگ وون  که تحت نام تجاری SONGNOX OPS به فروش می رسد، با فرمول سفارشی توسط مشتری تهیه می شود که مزیت های مهمی از جمله یکدستی ترکیب افزودنی را تضمین می کند.  بازار OPS مورد توجه آمیزه سازان و تولید کنندگان صنعت پلیمر است که خواهان افزایش بازدهی محصول خود هستند. تقاضا برای  SONGNOX OPS  در کاربردهای که نیازمند پراکندکی بالای افزودنی به منظور بهبود عملکرد محصول است، افزایش یافته است.

به گفته ی آقای پارک جونگو  رئیس هیئت مدیره و مدیر ارشد اجرایی گروه صنعتی سانگ وون، این گام رو به جلو و  نقطه ی عطفی برای شرکت سانگ وون است. ایشان خاطر نشان کردند که شرکت سانگ وون این قول را به مشتریان خود می دهد که درخواست SONGNOX OPS آنها رادر سریعترین زمان ممکن و حجم قابل توجهی انجام می دهد و قادر است که در آینده ظرفیت تولید  سالانه این محصول را به 12000 تن برساند. مشتریان ما همچنین از طیف گسترده فن آوری ها ی جدید که متخصصان ما برای حل مسئله مقرون به صرفه بودن انجام داده اند، سود خواهند برد. داگلاس اکسل نایب رییس مدیریت بازرگانی در زمینه آلیاژ آنتی اکسیدان ها و OPS که مسئولیت ادغام کارخانه تولیدی گریز و سانگ وون  را بر عهده دارد گفت : من بسیار خوشحال هستم که ما قادر به دستیابی و تولید سهم قابل توجهی از بازار SONGNOX OPS در کنار افزایش کیفیت این محصول برای رضایت مشتریان و کاهش کلی هزینه های  تولیدی خود هستیم.

پیتر اشمیت فریس یکی از سه سهامدار سابق شرکت تولیدی گریز(ATG) ، گفت : ATG پیشرفت بسیار خوبی داشته است و از آنجایکه اساس این کار از پنج سال پیش بنا شده است، نرخ رشد سالانه دو رقمی و وگسترش بازار وارزش سهام خود را شاهد بوده ایم. بازار هنوز پتانسیل رشد قابل توجهی دارد، با این حال ما این مسئله رو مد نظر داریم که باید این فرصت را غنیمت شمرده و راه خود را از بازار های منطقه ای به سمت بازار های جهانی بگشاییم. شرکت سانگ وون یک شریک استراتژیک برای اجرایی کردن این رشد در بازار است. دارا بودن قدرت و نفوذ مالی، دسترسی جهانی، شبکه فروش، تخصص در  برنامه ها و مهمتر از همه پشتوانه آن ها در تولید آنتی اکسیدان ها  تضمین کننده موفقیت در تولید OPS است. ما به توسعه  ATG تا کنون مفتخریم و می خواهیم این روند توسعه را در زمینه تولید OPS  ادامه دهیم.

داگلاس اکسل خاطر نشان کرد که : در حالی که ما در حال ادغام ATG و شرکت سانگ وون هستیم، به طور فعال در تلاش هستیم تا حضور خود را در بازار جهانی OPS گسترش دهیم  و مشتریان جهانی خود را از خدمات پیشرو بهره مند سازیم.

 

 

 

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت تهران